کمک به رفع سرفه فرزند دختر ۴ سال


با عرض سلام و ادب احترام با آرزوی قبولی طاعات و عبادات احتراما ، در خصوص کمک به رفع سرفه فرزند دختر ۴ سال و نیمه خودم که اکثر مواقع اول صبح ها بهنگام بیدار شدن از خواب سرفه های تک تک داشته و شبها نیز قبل از خواب همچنین سرفه میکنند از طرفی هنگام صبح حدود ساعت چهار صبح تا پنج و نیم از سرفه کردن اذیت میشوند بطوریکه خوابیدن برای ایشان دچار مشکل میشوند پزشکان ادعا دارند بخشی از سرفه های ایشان منشا حساسیتی به آب و هوا دارد برخی دیگر ادعا دارند که سرفه های بعضا خلطی ایشان یک مکانیزم دفاعی بدن است. عادی است برخی دیگر ادعا دارند اگر سرفه های ایشان تحت کنترل و تحت نظر نباشد ممکن است مشکل ساز بشود برخی دیگر ادعا دارند که سرفه های ایشان ناشی از داشتن لوزه سوم است برخی دیگر ادعا دارند که سرفه های ایشان بعلت سینوزیت اطفال است در هر صورت هیچ یک از ادعا ها کار ساز نیستند که بالاخره ، سرفه های فرزند دخترم از این شکلی که وجود دارد را از بین ببرد و چاره ساز باشند در این خصوص از پزشکان طب سنتی مجموعه سلامت کده درخواست مشاوره و ارایه طریق دارم مزید امتنان خواهد بود در این خصوص مساعدت مبذول بفرمایید .

مشکلات روحی و روانی فراوان

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما : اینجانب به علت مشکلات روحی و روانی فراوان از ناراحتی اعصاب رنج میبرم و مدت ۹ سال است انواع قرص‌های مخدر و مسکن(ترامادول و متادون و ...)و حتی بعضی اوقات تریاک و شیشه مصرف میکنم و هربار برای ترک یکی اسیر دیگری شده‌ام و اکنون گرفتار قرص b2 هستم و گاهی از اوقات که فشار روانی زیادی تحمل میکنم سراغ شیشه میروم. باتوجه به تعریف‌هایی که همکار بانکی بنده ازشما  داشته‌اند مشتاق به دیدار شما و درمان و رهایی از این مواد هستم. لطفا کمکم کنید،بخدا دیگر خودم از خودم خسته شده‌ام چه برسدبه عیال و خانواده‌ام که بنده را این سال‌ها تحمل کرده‌اند. بازهم از زحماتتان پیشاپیش سپاسگزارم. 

توده ای در لوزه حلقی

ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من خانم 22 ای هستم که درحالت سلامت کامل دچاربزرگی لوزه هستم .حدود چندماه است که متوجه یک توده زیر لوزه چپم شده ام که چسبیده به ان است واحساس میکنم از وقتی که متوجه ان شده ام بزرگ تر شده است ورنگ ان زرد است وهیچ دردی ندارد مگر در مواقع سرما خوردگی .میخواستم بدونم این توده چیه؟
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید