نحوه انجام ورزش نفس

از اين ورزش در بعضي از مشكلات رحمي استفاده مي گردد.

درمان افزایش چربی از دیدگاه طب ایرانی

چربی‌های بدن را معمولاً به دو دسته تری گلیسرید (TG)و کلسترول تقسیم می‌کنیم که هر یک از آن‌ها ممکن است به دلایلی بالا رفته و باعث افزایش چربی خون گردد.

یبوست

یبوست در مکاتب مختلف طبّ قدیم یکی از «امّ الامراضی» محسوب می شود که می تواند در ایجاد هر بیماری دخیل باشد ولذا در درمان هر ناخوشی نیز، یکی از اصول مهم، رفع یبوست است.

درمان کهیر و خارش مزمن

خارش مزمن و کهیر جزو بیماری هایی هستند که گاهی به شدت باعث آزار و اذیت بیمار می‌گردد در چنین شرایطی استفاده از بعضی روش های طب سنتی در کنار سایر درمان‌ها ، می‌تواند به کاهش خارش وتسکین و آرامش بیمار کمک کند.

اثرات تشعشع موبايل و وای فای -WiFi- بر روی ناباروری - عقيمی

مسئله ناباروری و عقیمی یک مسئله خیلی پیچیده است و چون عوامل بسیار متعددی در آن دخیل هستند، تعیین کردن میزان تاثير انواع وسايل تشعشعي(تحت عنوان كلي electeromagnetic radiation) مثل تلويزيون، كامپيوتر، موبایل و  وای فای و چیز هایی نظیر آن، به تنهايي  و بصورت ايزوله بر روي عقيمي آسان نیست

توصيه های درمانی در ناباروری

برای موفّقیت در درمان ناباروری باید آن را به مانند یک مشکل مشترک در نظر گرفت. در مورد توصیه های درمانی این مقاله نیز همین سفارش را داریم که علیرغم نتایج اقدامات تشخیصی و درمانی فرض کنید هر دوی شما مشکل دارید ولذا این توصیه ها را هر دو نفر با جدّیت دنبال کنید .

روش های تعیین جنسیت جنین یا روش های پسردار شدن

با استفاده از بعضی روشها میتوان تغییراتی در بدن ایجاد کرد که ممکن است در نهایت منجر به تغییر در جنسیت جنین گردد،معذالک این روشها قطعی نیست ولی می تواند تا حدودی برای ایجاد جنین پسر کمک کننده باشد.

بیمارستانی در معدن نمکی

بیمارستانی در قلب معدن نمکی در عمق 300 متری زمین در اوکراین مشغول به مداوای بیماران است.

بزرگ كردن پستان

برآورد ها و حدس ها حاکی از آن است که بیش از سه میلیون زن در سراسر دنیا در ۳۵ سال اخیر پروتز سینه گذاشته اند و هر سال دهها هزار زن می خواهند که تحت این عمل جراحی قرار گیرند .شايد با روشهاي طب سنتي بتوان به بزرگ شدن پستان ها كمك كرده و از اين طريق مانع اعمال جراحي و عوارض و هزينه هاي آن شد.

نحوه مصرف نمک دریاچه ارومیه

نمک به واسطه گرمی و خشکی زیادی که دارد می‌تواند باعث خنثی کردن یا دفع سردی ها و رطوبت های بدن گردد، لذا می‌توان از آن به صورت زیر در بعضی از بیماری هایی که طبع سرد یا تر دارند نظیر آرتروز ،روماتیسم مفصلی، نرمی استخوان و ... استفاده کرد. در این روش نمک به صورت مصرف خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.
 
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید