عوارض بوتاکس

عوارض بوتاکس چیست ؟ 

در کل تزریق بوتاکس عوارض بسیار کمی دارد و بیشتر این عوارض ممکن است به دلیل ناآشنایی شخص تزریق کننده بوتاکس و تزریق این ماده توسط افراد غیر پزشک ایجاد شود. لذا اولین و مهمترین توصیه ما به شما انجام تزریق بوتاکس در کلینیک های معتبر پوست و مو و مطب می باشد.

دستورات گوارشی

دستورات گوارشی روش صحیح غذا خوردن می باشد که انسان باید همواره در طول زندگی خود آن را مراعات کند و در جامعه امروزی به دلیل عدم همین رعایت هاست که بسیاری از افراد دچار مشکلات گوارشی می باشند.

لاغر شدن یا درمان چاقی از طریق طب سنتی

در طب سنتی چاقی به عنوان یک رطوبت متراکم در بدن در نظر گرفته می شود که به علت ژنتیک، تغذیه ناصحیح ، عادات غذایی بد، عدم تحرک و عوامل مختلف محیطی ایجاد می گردد و بر این مبنا ، طب سنتی راهکارهایی را برای کاهش وزن در نظر می‌گیرد .یادآور می شود که در کنار این دستورات ،برای درمان چاقی، درمان های دارویی در طب سنتی وجود دارند که باید توسط پزشک تجویز شود.

 

نحوه انجام ورزش نفس

از اين ورزش در بعضي از مشكلات رحمي استفاده مي گردد.

درمان افزایش چربی از دیدگاه طب ایرانی

چربی‌های بدن را معمولاً به دو دسته تری گلیسرید (TG)و کلسترول تقسیم می‌کنیم که هر یک از آن‌ها ممکن است به دلایلی بالا رفته و باعث افزایش چربی خون گردد.

یبوست

یبوست در مکاتب مختلف طبّ قدیم یکی از «امّ الامراضی» محسوب می شود که می تواند در ایجاد هر بیماری دخیل باشد ولذا در درمان هر ناخوشی نیز، یکی از اصول مهم، رفع یبوست است.

درمان کهیر و خارش مزمن

خارش مزمن و کهیر جزو بیماری هایی هستند که گاهی به شدت باعث آزار و اذیت بیمار می‌گردد در چنین شرایطی استفاده از بعضی روش های طب سنتی در کنار سایر درمان‌ها ، می‌تواند به کاهش خارش وتسکین و آرامش بیمار کمک کند.

اثرات تشعشع موبايل و وای فای -WiFi- بر روی ناباروری - عقيمی

مسئله ناباروری و عقیمی یک مسئله خیلی پیچیده است و چون عوامل بسیار متعددی در آن دخیل هستند، تعیین کردن میزان تاثير انواع وسايل تشعشعي(تحت عنوان كلي electeromagnetic radiation) مثل تلويزيون، كامپيوتر، موبایل و  وای فای و چیز هایی نظیر آن، به تنهايي  و بصورت ايزوله بر روي عقيمي آسان نیست

توصيه های درمانی در ناباروری

برای موفّقیت در درمان ناباروری باید آن را به مانند یک مشکل مشترک در نظر گرفت. در مورد توصیه های درمانی این مقاله نیز همین سفارش را داریم که علیرغم نتایج اقدامات تشخیصی و درمانی فرض کنید هر دوی شما مشکل دارید ولذا این توصیه ها را هر دو نفر با جدّیت دنبال کنید .

روش های تعیین جنسیت جنین یا روش های پسردار شدن

با استفاده از بعضی روشها میتوان تغییراتی در بدن ایجاد کرد که ممکن است در نهایت منجر به تغییر در جنسیت جنین گردد،معذالک این روشها قطعی نیست ولی می تواند تا حدودی برای ایجاد جنین پسر کمک کننده باشد.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید