رازیانه

رازیانه

گیاهی از خانواده چتریان که ارتفاع آن به 5.1 متر می رسد.برگ ها با بریدگی زیاد و نخی شکل به نظر می آیند.دمبرگ ها غلاف مانند ساقه ها را در بر میگیرند.
خارخسک

خارخسک

گیاهی یک ساله با ساقه ای گسترده بر روی زمین که اندام های هوایی گیاه کرک دار می باشند.برگ ها مرکب از 5 تا 8 جفت برگچه و گلهای آن زرد رنگ و میوه آن خاردار است .
پنیرک

پنیرک

پنیرک گیاهی پایا به ارتفاع 30 تا 60 سانتی متر است.برگ های آن متناوب و از 5 تا 7 لوب دندانه دار تشکیل شده است.گل ها به رنگ بنفش با خطوط  تیره مشخص می شوند.ریشه آن عمودی ، ضخیم و گوشت دار و سفید رنگ است ، سافه آن از کرک پوشیده شده و میوه آن کپسول گرد و مدور می باشد.
خواص بومادران

خواص بومادران

گیاهی است با ساقه برافراشته که ارتفاع آن به 60سانتی متر می رسد.گلها در انتهای ساقه به صورت مجتمع و به رنگ سفید مایل به صورتی ظاهر می شوند.
 
 
درمان تشنگی با خرفه

درمان تشنگی با خرفه

خرفه گياهي يک ساله با برگ هاي ضخيم و آبدار به رنگ سبز و ساقه هايي قرمزرنگ است و گل هاي کوچک و سفيدرنگي توليد مي کند که به تخم هاي ريز و سياهي تبديل مي شود.
 
با گیاهان زیباتر شوید

با گیاهان زیباتر شوید

بعضی گیاهان می توانند در حفظ زیبایی شما مؤثر باشند...
گیاهی برای درمان کم خونی و موثر در لاغری

گیاهی برای درمان کم خونی و موثر در لاغری

 
اسفناج منبع غنی ویتامین‌هایC،B، A و آهن و پتاسیم است.طبیعت آن خنك و برای پایین آوردن تب مفید است.بیمارانی كه به بیماری ورم روده كوچك مبتلا هستند،می‌توانند برای درمان از برگ‌های سبز اسفناج استفاده كنند.
 
صبر زرد(آلوئه ورا)

صبر زرد(آلوئه ورا)

صبر زرد يكي از گياهاني است كه قبل از ميلاد مورد مصرف مردم بوده است . كلئوپاترا ملكه مصر پوست خود را هر روزه با آن ماساژ مي داد كه از شر آفتاب مصر در امان باشد وحتي مصريان آنرا براي موميائي مردگان خود بكار مي بردند . در كتاب مقدس اسم اين گياه بكرات آمده است .
خواص گل محمدی

خواص گل محمدی


درختچه کوچک با شاخه های زیاد و تیغهای ریز، برگهای آن روی سبز براق و پشت خزی دارند. گلهای صورتی کمرنگ و بسیار معطر . در بهار شکوفه می زنند. اکثرا در ایران بخصوص در کاشان، قمصر، راوند، میمند، آذربایجان و قزوین
زعفران

زعفران

گیاهی چند ساله و پیازدار با برگ هایی بلند و خطی است.گل دارای 6 گلبرگ مانند بنفش رنگ،سه پرچم زرد رنگ و کلاله سه قسمتی که همان قسمت خوراکی آن می باشد.خامه بلند و زردرنگ است.پیاز دارای بخش مرکزی و محکم به نام کوروم می باشد.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید