دستورات گوارشی

دستورات گوارشی روش صحیح غذا خوردن می باشد که انسان باید همواره در طول زندگی خود آن را مراعات کند و در جامعه امروزی به دلیل عدم همین رعایت هاست که بسیاری از افراد دچار مشکلات گوارشی می باشند.

عوارض بوتاکس

عوارض بوتاکس چیست ؟ 

در کل تزریق بوتاکس عوارض بسیار کمی دارد و بیشتر این عوارض ممکن است به دلیل ناآشنایی شخص تزریق کننده بوتاکس و تزریق این ماده توسط افراد غیر پزشک ایجاد شود. لذا اولین و مهمترین توصیه ما به شما انجام تزریق بوتاکس در کلینیک های معتبر پوست و مو و مطب می باشد.

اثرات تشعشع موبايل و وای فای -WiFi- بر روی ناباروری - عقيمی

مسئله ناباروری و عقیمی یک مسئله خیلی پیچیده است و چون عوامل بسیار متعددی در آن دخیل هستند، تعیین کردن میزان تاثير انواع وسايل تشعشعي(تحت عنوان كلي electeromagnetic radiation) مثل تلويزيون، كامپيوتر، موبایل و  وای فای و چیز هایی نظیر آن، به تنهايي  و بصورت ايزوله بر روي عقيمي آسان نیست

بزرگ کردن آلت جنسی در مردان

روش Penimore به عنوان یکی از معتیرترین روشهایبزرگ كردن آلت تناسلي در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی  عارضه ترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود.

رژيمهای غذايی در افراد سرد مزاج

شناخت مزاج غذاها به انسان كمك مي كند تا غذاهاي خود را بهتر شناسايي كرده و طعام مناسب تري را انتخاب نمايد.مقاله زير مختصري از ليست غذاها و ادويه جاتي را كه مناسب طبايع سرد مي باشد بطور مختصر و مفيد بيان ميكند.

نمک دریا

براساس يك پروژة تحقيقاتي كه بر روي برخي نمك‌ها در «دانشگاه تهران» انجام گرفته است، چنين نتيجه‌گيري مي‌شود كه براساس انجام يك سري تغييرات در ماهيّت نمك، تأثيرات مثبت نمك به علّت دستكاري كاملاً منفي گشته و زيان‌آور مي‌شود. براي مثال همان‌گونه كه مي‌دانيم نمك در طول تاريخ، عامل اُفت فشار بوده است، امّا امروزه بعد از اينكه نمك به نام تصفيه، داخل كارخانه نمك مي‌شود، فشار خون را بالا مي‌برد كه علّت اصلي آن، خارج كردن برخي عناصر بسيار مهم و كليدي در نمك است.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید