توصيه های درمانی در ناباروری

برای موفّقیت در درمان ناباروری باید آن را به مانند یک مشکل مشترک در نظر گرفت. در مورد توصیه های درمانی این مقاله نیز همین سفارش را داریم که علیرغم نتایج اقدامات تشخیصی و درمانی فرض کنید هر دوی شما مشکل دارید ولذا این توصیه ها را هر دو نفر با جدّیت دنبال کنید .

روش های تعیین جنسیت جنین یا روش های پسردار شدن

با استفاده از بعضی روشها میتوان تغییراتی در بدن ایجاد کرد که ممکن است در نهایت منجر به تغییر در جنسیت جنین گردد،معذالک این روشها قطعی نیست ولی می تواند تا حدودی برای ایجاد جنین پسر کمک کننده باشد.

بزرگ كردن پستان

برآورد ها و حدس ها حاکی از آن است که بیش از سه میلیون زن در سراسر دنیا در ۳۵ سال اخیر پروتز سینه گذاشته اند و هر سال دهها هزار زن می خواهند که تحت این عمل جراحی قرار گیرند .شايد با روشهاي طب سنتي بتوان به بزرگ شدن پستان ها كمك كرده و از اين طريق مانع اعمال جراحي و عوارض و هزينه هاي آن شد.

دود واژينال(ناحيه زنانگي) و مصرف داروي واژينال

از موادي نظير زاج،اسفند،كندر،روغن زيتون و عسل ميتوان بطور واژينال(از طريق قسمت زنانگي) و يا بصورت دود دادن واژينال براي درمان بعضي از بيماري هاي ناشي از سردي و رطوبت سيستم زنانگي (البته تحت نظر پزشك) نظير فيبروم رحم،كيست تخمدان و ... استفاده كرد.

توصیه های وارد شده براي بچه دار شدن در احادیث شریف

دستورات وارد شده در احادیث برای پسردار شدن

اعتماد به وعده خداوند متعال، از ارکان استجابت دعاهاست که در بعضی از این حدیث شریف هم مورد تاکید قرار گرفته است. بنابراین در هنگام انجام اين توصيه ها براي پسردار شدن، به این نكات توجه کافی داشته باشید.

پياز درماني براي مشكلات زنان

پیاز درمانی برای درمان یائسگی زودرس خانمها، میوم های کوچک و متوسط رحم، ترشّحات و عفونت های واژینال، بی نظمی های قاعدگی، کیست های تخمدانی و تخمدان های پلی کیستیک، تنبلی های تخمدانی، بعضی از انواع نازایی و بسیاری دیگر از ناراحتی های زنانه
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید